Logo ZGM

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Złocieńcu informuje, że zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów wielkogabarytowych i opon z  gospodarstw domowych zlokalizowanych na terenie miasta i gminy Złocieniec odbędzie się:

18 marca 2026 r. sektor I obejmujący obszary obrębów ewidencyjnych: Chlebowo, Cieminko, Gronowo, Nowe Worowo, Płocie, Siecino, Smołdzęcino, Szczycienko, Śmidzięcino; 

 
27 marca 2026 r. sektor II obejmujący obszary obrębów ewidencyjnych: Bobrowo, Cieszyno, Darskowo, Kosobudy, Lubieszewo, Rzęśnica, Stawno, Stare Worowo, Warniłęg oraz miasto Złocieniec. 

Zużyty sprzęt, opony i odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesje przy krawędzi jezdni w zabudowie jednorodzinnej oraz przy altanach śmietnikowych lub pojemnikach na odpady w zabudowie wielolokalowej – do godz. 6:00.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności