Biuro Zamiany Mieszkań już działa !
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Złocieńcu uruchamia Biuro Zamiany Mieszkań, które dedykowane jest najemcom lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Złocieniec. Biuro Zamiany Mieszkań powstało aby ułatwić Państwu proces poprawy warunków bytowych oraz wzajemną zamianę lokali.
Uruchomienie Biura Zamiany Mieszkań ma pomóc osobom, które np. chcą zmniejszyć koszty utrzymania mieszkania lub poszukują mieszkania lepiej dostosowanego do swojej sytuacji życiowej, niepełnosprawności, czy o prostu bliżej pracy. To także sposób na sprawniejsze wykorzystanie zasobu mieszkaniowego gminy. Zamiana możliwa jest jedynie wtedy, gdy czynsze uregulowane są na bieżąco.
Jak to działa ?
- Bezpłatne przeglądanie aktualnych ofert zamiany z terenu Gminy Złocieniec.
- Zgłoszenie lokalu do Biura Zamiany Mieszkań,
- Łatwy kontakt pomiędzy najemcami zainteresowanymi zamianą (np. z większego na mniejsze mieszkanie i odwrotnie)
Wejdź i sprawdź: https://zgm-zlocieniec.com.pl/zamiana-mieszkan.html

